Usługi wodno-kanalizacyjne Wrocław

Usługi dla Klientów indywidualnych oraz zarządców

COWKG Instal Wrocław
TEL: +48 508 31 31 56

5041

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

21

LAT NA RYNKU

7548

USŁUG DLA ZARZĄDCÓW

222

WSPÓLNOT

Jak realizujemy nasze projekty

Określ zakres prac, do wykonania przez COWKG Instal Wrocław. Jeśli nie masz pewności czy się tym zajmujemy, zapytaj. Napisz lub zadzwoń i przekaż nam niezbędne informacje do wyceny.

Po otrzymaniu zapytania od Klienta, możemy określić zakres prac do wykonania. COWKG Instal ustala szczegóły konieczne do wykonania kalkulacji. Jeśli na prace nie ma projektu, zawsze konieczna jest wizyta na miejscu planowanej inwestycji pracownika COWKG Instal Wrocław.

Po otrzymaniu wszystkich szczegóły i życzeń Klienta, przygotowujemy ofertę i kosztorys. O ile zakres prac nie ulegnie zmianie w trakcie ich wykonania, to ostateczna cena nigdy nie jest wyższa od kosztorysu ofertowego. Często zdarza się niższa, bo COWKG Instal oferując swoją usługę, zakłada możliwe utrudnienia, których nie da się przewidzieć, a którymi nie obciążamy dodatkowo Inwestora.

Przystępując do realizacji projektu ustalamy termin jego wykonania ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Stosowne informacje o planowanych pracach umieszczamy na tablicach ogłoszeń. Prace rozpoczynamy tylko w momencie, gdy mamy dostęp do wszystkich niezbędnych pomieszczeń i instalacji budynku. Wówczas realizacja przebiega zgodnie z planem.

COWKG Instal Wrocław informuje Inwestora o zakończeniu prac w momencie, gdy całość projektu została zrealizowana, a mieszkańcy nie mają zastrzeżeń. Inwestor i wykonawca dokonują odbioru.

Na podstawie faktycznie wykonanych prac COWKG Instal Wrocław przygotowuje kosztorys powykonawczy i na jego podstawie wystawiana jest faktura końcowa dla Inwestora.

COWKG Instal Wrocław
TEL: +48 508 31 31 56